Bu kategoride yayında olan Eğitim bulunmuyor, yeni eklenen Eğitimler için bizi takipte kalın.
Yükleniyor..

Sanat Eğitimleri

Gerek iş yaşamında gerek günlük yaşamda bir adım öne çıkmak için eğitimin önemi günden güne artmaktadır. Klasik yerinden öğrenme anlayışı zamanla yanına online eğitim fırsatını da alarak yeni bir öğrenme modeli sağlamıştır.

Online eğitim; e-öğretme ya da uzaktan eğitim olarak da adlandırılan, öğrenen ile öğretenin aynı ortamda olmasının zorunlu olmadığı, bilgisayar, uydu, ses gibi elektronik araçlar yardımıyla, eğitimin çok daha fazla sayıdaki kişiye uzaktan ulaştırılmasıdır.

Campus Online Nedir?

Türkiye'de online eğitimi, katılımcılarıyla buluştururken 30'dan fazla üniversiteyi resmi bir sözleşme ile bir araya getiren ve bu üniversitelerin sertifikalı eğitimlerini ortak çatı altında toplayan ilk ve tek kurum Campus Online'dır.

Campus Online'da bu eğitimleri almak için yapılması gereken tek şey ücretsiz üye olmak ve eğitimlere katılmak. Eğitim sonunda yapılan sınavdan başarı elde edildiği zaman sertifika sahibi olmaya hak kazanılıyor. Online eğitim fırsatı sunan Campus Online online sanat eğitimleri, hukuk, muhasebe, kişisel gelişim, sağlık gibi birçok alanda eğitim vermektedir.

Online Sanat Eğitimi

Online sanat eğitimleri, çeşitli sanat dönemleri hakkında bilgi vermeyi ve bu dönemlerde yapılmış eserleri öğretmeyi ve yorumlatmayı amaçlar. Sanata ve resme ilgi duyan bireyler, sanat tarihi ve resim bölümü öğrencileri ve sanatsal donanım kazanmak isteyen herkes online sanat eğitimlerine katılabilir.

404

Üzgünüz

Sayfayı bulamadık.

Tüm siteyi dolaştık ancak aradığın sayfayı bulamadık.
Belki şu sayfalar aradığınızı bulmanıza yardım edebilir;