Campus Online Hakkında

Campus Online, Türkiye'deki 30'dan fazla üniversite ile yaptığı resmi protokol kapsamında bu üniversitelerin sertifikalı online eğitimlerini tek çatı altında toplayan ilk ve tek kuruluştur.

Geleceğin eğitim platformunu bugünden inşa ediyoruz.

Online eğitim serüvenimiz; Almanya ve İtalya'dan farklı paydaşların ortaklığında yürüttüğümüz Avrupa Birliği projesiyle 2012 yılında başladı. Geride bıraktığımız 10 yıl boyunca sistem altyapımızı öğrenmeye hevesli her birey için sürekli geliştirdik.

Bugün; rafine bilgiye erişimi kolaylaştırmayı ve Türkçe bilen tüm coğrafyaların Yaşam Boyu Öğrenme sürecine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.Sunduğumuz Avantajlar

  • Akademisyenler ve sektöründe deneyimli konu uzmanları tarafından oluşturulmuş besin değeri yüksek, rafine içerikler.
  • Eğitim teknologlarımız tarafından e-eğitime dönüştürülmüş eğitici ve eğlenceli scorm tabanlı eğitim videoları.
  • Türkiye'nin prestijli üniversiteleri tarafından hazırlanmış, imzalı ve QR kodlu sertifikaların tarafınıza basılı olarak ulaştırılması ve aynı sertifikaların doğrulanabilir .pdf versiyonlarına erişim.
  • 7/24 bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan eğitim materyallerine erişim.
  • Kullanıcıların eğitim ve sınav raporlarını yetkili kişiye anlık olarak raporlayan mobil uyumlu rapor ekranları.
  • Hafta içi 09:00-18:00 çağrı merkezi üzerinden kullanıcı desteği.


Katılımcılar İçin Ne Yapıyoruz?

Üniversitelerin İlgili Merkezleri ile anlaşmalar yaparak profesyonel gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim formatında katılımcılara ulaştıyoruz. Size; istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kaliteli ve onaylanmış eğitim ile, hayat boyu öğrenme fırsatı sunuyoruz. Üstelik eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanırsanız sertifikanızın onaylanmış şekilde size ulaşmasını sağlıyoruz.

Üniversiteler İçin Ne Yapıyoruz?

Üniversitelerle anlaşmalar yaparak, ilgili merkezlerin öğrenci sayısını arttırıp, teknik ve organizasyonel yüklerini azaltıyoruz.


Geleceğin eğitim platformuna bugünden dahil olun.