Nasıl Sertifika Alırım?

Aşağıdaki 3 adımı izleyerek eğlenerek öğrenebilir ve iş hayatınızı
değiştirecek onaylı sertifikalara hemen sahip olabilirsiniz.

Kolayca Al

Seçtiğin eğitimi kredi kartı yada banka havalesi ile hemen kayıt olabilirsin.

Dilediğin Zaman İzle

Eğitimin gün ve saati sana bağlı, dilediğin zaman bilgisayarından yada akıllı telefonundan etkileşimli eğitimleri izleyebilirsin.

Sertifikan Adresine Gelsin

Sertifikan üniversiteden adresine gelsin, Sertifikanı CV ne altın harflerle yazdır. Kendini geliştir, geleceğini değiştir.

Avantajları

  • Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.
  • Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.
  • Sertifikanız üniversite tarafından hazırlanır, sertifika numarası veya QR kod ile üniversiteden doğrulanabilir.

Sık Sorulan Sorular

Eğitimler etkileşimli eğitim (e-eğitim) modülleri ve videolardan oluşmaktadır. Gün,saat ve yer sınırı olmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden eğitime başlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sertifikalar; Üniversite tarafından onaylanıyor. Sertifika detaylarını, eğitimin detay sayfasında yer alan "sertifika hakkında" başlığı altından inceleyebilirsiniz.

Sınavlı eğitimlerde başarı sertifikası alabilmek için sınava girmeniz gerekli, sınava girmek istemiyorsanız eğitim videolarını tamamlayarak "katılım belgesi" sahibi olabilirsiniz.

Sınavlar online şeklinde internet üzerinden yapılıyor, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve ek ücret ödemeden sınava katılabilirsiniz.

Almaya hak kazandığınız sertifikalar basılı olarak belirttiğiniz adrese kargolanır. Sertifika numarası veya QR kod yardımıyla üniversiteden doğrulanabilir.

Resmi onaylı sertifikalar; bilginizi belgelemenizi ve özgeçmişinize güç katarak iş başvurularınızda bir adım öne geçmenizi sağlar.

Eğitimler, İşiniz ile ilgili yeni bilgiler öğrenerek mevcut işinizde kariyer yapmanıza yardımcı olur.

Eğitim programları, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden eğitimleri izleyebilirsiniz.